Dátum Bajnokság Mérkőzés Eredmény Negyedek
2019.11.10 Kőbányai kenguru Radobasket Oroszlánkölykök – Csípős Darazsak 21-13
2019.11.10 Kőbányai kenguru Harmat 2010 – Radobasket Oroszlánkölykök 14-15
2019.12.15 Kőbányai kenguru Pannónia/A – Radobasket Oroszlánkölykök 24-10
2019.12.15 Kőbányai kenguru Kerepesi VSE – Radobasket Oroszlánkölykök 17-13
2020.01.19 Kőbányai kenguru Radobasket Oroszlánkölykök – Kada Darazsak 77-14
2020.01.19 Kőbányai kenguru Pannónia/A – Radobasket Oroszlánkölykök 57-28
2019.10.19 U11 Gödi SE – Dk. Kiscicák – Radobasket/A 63-24 (23-2,17-5,10-4,13-13)
2019.10.19 U11 Radobasket/A – Pilis Basket 2-0
2019.11.16 U11 Radobasket/A – Herceghalmi Tigrisek 46-45 (12-14,12-19,9-4,13-8)
2019.11.16 U11 Radobasket – BDSE – Radobasket/A 39-38 (12-7,4-13,2-7,21-11)
2019.12.07 U11 Radobasket/A – Gödi SE – Dk. Kiscicák 49-52 (6-14,19-10,16-8,8-20)
2019.12.07 U11 Szentendrei Kölyökfarkasok – Radobasket/A 53-54 (5-14,14-10,9-18,25-12)
2020.01.26 U11 Radobasket/A – BTDSE Taksonyi Ördögök/A 56-39 (14-12,13-11,9-5,20-11)
2020.01.26 U11 Radobasket – BDSE – Radobasket/A 55-52 (12-2,17-21,10-9,16-20)
2019.12.07 U11 Radobasket/B – BSC Herman Lányok 0-2
2019.12.07 U11 Radobasket – BDSE/B – Radobasket/B
2020.01.25 U11 BKG Príma Akadémia – Radobasket/B 2-0
2020.01.25 U11 Radobasket/B – BKG Veresegyház 0-2
2019.10.19 U11 Radobasket – BDSE – BKG Príma Akadémia 59-22 (12-8,21-4,7-6,19-4)
2019.10.19 U11 BSC – Páty – Radobasket – BDSE 28-76 (4-23,11-17,7-20,6-16)
2019.11.16 U11 Herceghalmi Tigrisek – Radobasket – BDSE 46-44 (15-8,11-18,16-2,4-16)
2019.11.16 U11 Radobasket – BDSE – Radobasket/A 39-38 (12-7,4-13,2-7,21-11)
2019.12.08 U11 Radobasket – BDSE – DMTK/A 30-71 (0-23,19-18,3-16,8-14)
2019.12.08 U11 BSC – Páty – Radobasket – BDSE 0-2
2020.01.26 U11 Radobasket – BDSE – Radobasket/A 55-52 (12-2,17-21,10-9,16-20)
2020.01.26 U11 BTDSE Taksonyi Ördögögk/A – Radobasket – BDSE 56-62 (14-12,15-31,19-4,8-15)
2019.12.07 U11 BSC Herman Lányok – Radobasket – BDSE/B 2-0
2019.12.07 U11 Radobasket – BDSE/B – Radobasket/B
2020.01.25 U11 Radobasket – BDSE/B – CKE U11 109-12 (24-0,36-8,18-2,31-2)
2020.01.25 U11 BTDSE Taksonyi Ördögögk/B – Radobasket – BDSE/B 11-79 (2-24,8-21,0-22,1-12)
2019.10.12 U12 Radobasket – DMTK 38-36 (10-4,12-17,6-7,10-8)
2019.10.12 U12 Gödi Gödények – Radobasket 55-40 (14-14,18-9,8-12,15-5)
2019.11.10 U12 Radobasket – Radobasket BDSE 55-74 (9-23,24-21,4-15,18-15)
2019.11.10 U12 Herceghalmi Tigrisek – Radobasket 30-55 (10-3,9-16,8-6,3-30)
2019.11.10 U12 Radobasket – Gödi Gödények 42-77 (8-27,17-9,9-25,8-16)
2019.11.10 U12 DMTK – Radobasket 54-27 (11-4,12-11,19-7,12-5)
2020.01.11 U12 Radobasket  – BTDSE Taksonyi Ördögök 48-47 (13-6,14-10,0-18,21-13)
2020.01.11 U12 DMTK/B – Radobasket 57-39 (8-13,20-8,10-10,19-8)
2020.02.08 U12 Radobasket – Monori SE 41-76 (7-16,18-26,8-22,8-12)
2020.02.08 U12 Pilis Basket – Radobasket 57-66 (15-6,16-35,18-12,8-13)
2019.10.12 U12 BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B – Radobasket/B 69-14 (22-2,18-7,10-0,19-5)
2019.10.12 U12 Radobasket/B – BSC 7-69 (0-6,2-23,2-24,3-16)
2019.11.09 U12 Radobasket/B – BKG Prima Akadémia 2-100 (0-28,2-22,0-24,0-26)
2019.11.09 U12 Százhalombattai KSE – Radobasket/B 116-8 (35-4,31-2,18-2,32-0)
2019.12.01 U12 FKE Kőrösi – Radobasket/B 69-23 (17-0,13-17,18-0,21-6)
2019.12.01 U12 Diósdi Sasok – Radobasket/B 70-27 (14-6,20-7,4-11,32-3)
2020.01.12 U12 Radobasket/B – ELITE Basket 9-91 (2-27,3-28,0-24,4-12)
2020.01.12 U12 CKE U12 – Radobasket/B 8-67 (0-14,2-19,6-18,0-16)
2020.02.08 U12 Radobasket/B – BKG Veresegyház 33-51 (10-17,6-8,10-12,7-14)
2020.02.08 U12 CKE U12 – Radobasket/B 24-80 (2-14,5-25,2-17,15-24)
2019.10.12 U12 Radobasket BDSE – Pilis Basket Buda 48-82 (6-17,22-23,8-25,12-17)
2019.10.12 U12 Szentendrei KSE – Radobasket BDSE 69-34 (15-4,16-15,12-6,26-9)
2019.11.10 U12 Radobasket BDSE – Herceghalmi Tigrisek 54-20 (11-4,21-7,7-4,15-5)
2019.11.10 U12 Radobasket – Radobasket BDSE 55-74 (9-23,24-21,4-15,18-15)
2019.11.30 U12 Pilis Basket Buda – Radobasket BDSE 86-34 (21-1,28-17,15-12,22-4)
2019.11.30 U12 Radobasket BDSE – Szentendrei KSE 39-78 (6-16,11-18,11-22,11-22)
2020.01.12 U12 Radobasket BDSE – Gödi SE-Dk. Kiscicák 62-60 (9-18,30-17,12-13,11-12)
2020.01.12 U12 DMTK – Radobasket BDSE 44-62 (4-17,22-16,2-8,16-21)
2020.02.08 U12 Pilis Basket Buda – Radobasket BDSE 107-48 (24-6,36-19,28-12,19-11)
2020.02.08 U12 Radobasket BDSE – Gödi Gödények 74-64 (26-13,16-19,17-17,15-15)
2019.10.26 U14 Török Flóris Törekvés SE/B – Radobasket 72-68 (16-18,19-17,19-12,18-21)
2019.10.26 U14 Radobasket – BEAC Újbuda KA/B 73-44 (29-10,12-10,24-13,8-11)
2019.11.23 U14 Radobasket – MTK Budapest 55-72 (12-24,18-21,16-17,9-10)
2019.11.23 U14 Radobasket – Török Flóris Törekvés SE/B 84-27 (21-8,16-9,20-2,27-8)
2019.12.14 U14 Gödi SE – Radobasket 52-54 (14-15,13-8,13-25,12-6)
2019.12.14 U14 MTK Budapest – Radobasket 72-53 (20-7,15-24,23-11,14-11)
2020.01.12 U14 BEAC Újbuda KA/B – Radobasket 59-46 (14-9,20-9,13-16,12-12)
2020.01.12 U14 Török Flóris Törekvés SE/B – Radobasket 63-72 (16-16,16-15,14-21,17-20)
2019.10.22 U16 KKS -Radobasket 21-95
2019.10.27 U16 Radobasket – Vasas Akadémia/B 31-80
2019.11.16 U16 Radobasket – Török Flóris Törekvés SE/B 64-56
2019.11.17 U16 Radobasket – BEAC Újbuda KA/B 66-50
2019.11.24 U16 Kiss Lenek KS – Radobasket 103-49
2019.12.06 U16 Vasas Akadémia/C – Radobasket 86-42
2019.12.15 U16 MTK Budapest – Radobasket 72-55
2019.12.21 U16 Zsíros Akadémia Kőbánya – Radobasket 134-39
2020.01.12 U16 Radobasket – Monor SE 115-41